povinné ručení

Dnes je cena povinného ručení jedním z hlavních kritérií pro výběr pojištění. To se dá pochopit. Zvláště pak u lidí mladých, bez vyježděných bonusů a se silnými vozy.
Jednou cestou, jak takové pojištění vybrat, jsou internetové srovnávače. Je to výborný způsob, jak si alespoň přibližně zjistit cenu, kterou budete za pojištění platit.

Objevuje se však několik dalších otázek:

 1. Opravdu je takto zjištěná cena ta nejlepší?
 2. Neskrývá se za nízkou cenou nějaké nebezpečí?
 3. Kdo Vám pomůže s řešením případných problémů?

Získat KVALITNÍ srovnání s upozorněním na NEVÝHODY!

1. Ne, tato cena opravdu není ta nejlepší!

Internetové srovnávače jsou výborné hlavně pro svou rychlost a okamžitý přehled. Problém však nastává vjejich přesnosti a individuálním přístupu. Standartní srovnávač vezme data, která zadáte do tabulky, vytáhne z databáze potřebné koeficienty a vyplivne cenu. Nezávislý poradce profesionál udělá mnohem více:

 • vyžádá u nejvýhodnější pojišťovny individuální slevu
 • využije aktuálních krátkodobých akčních slev (někdy až 30%!)
 • zjistí, zda Vám nemůže zajistit dopředný bonus
 • může využít dárkových a slevových kuponů které má pro své klienty k dispozici

U svých klientů průměrně ušetřím na jednom povinném ručení 394 Kč oproti nejlevnější variantě ze srovnávače!
Získat KVALITNÍ srovnání s upozorněním na NEVÝHODY!

2. Ano, cena povinného ručení může přinášet riziko!

Srovnávače mají tu nevýhodu, že Vás většinou dostatečně neupozorní na “háčky”, které s sebou taková cena přináší! Mezi tyto patří například:

 • Spoluúčast u povinného ručení! Ač se to zdá neuvěřitelné, toto opravdu existuje a nejde o nic neobvyklého. V praxi to pak znamená, že když způsobíte škodu, pojišťovna ji sice uhradí, ale část bude chtít zaplatit od Vás!
 • Když způsobíte škodu, přijdete o bonus! Slyšíte správně, jde to zařídit i jinak. Dnes už mnoho pojišťoven nabízí, že Vám v případě první škody bonus snižovat nebude a vy tak další rok po škodě nebudete platit “o dost” více!

Získat KVALITNÍ srovnání s upozorněním na NEVÝHODY!

3. Co když se objeví problém nebo potřeba rady, pomoci?

V případě sjednání pojištění přes srovnávač nemáte dostatečně osobní přístup. Když se objeví problém, pravděpodobně se budete muset starat sami! V případě osobního poradce máte tu výhodu, že pracuje pro Vás a když Vaše pojišťovna odmítne škodu zaplatit např. z tohoto důvodu, nezbude Vám, než vyrovnat škodu ze svého, či se obrátit na právníka.

Výhoda nezávislého poradce je, že pracuje pro Vás a má potřebné zkušenosti. Jinak řečeno, již něco podobného řešil a ví, kam zaslat odvolání, v jakém znění, čím svoji žádost podložit, podpořit (např. minulými případy) a na kterou osobu u dané pojišťovny se obrátit, aby pomohla.

Získat KVALITNÍ srovnání s upozorněním na NEVÝHODY!

Bohužel i kvalitní služba má jednu nevýhodu. Cena povinného ručení – všechny varianty – s rozborem případných “HÁČKŮ”, “PODRAZŮ” a NEVÝHOD k Vám dorazí až následující den.

Zato Vám však mohu GARANTOVAT NEJNIŽŠÍ CENU a TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY!

Ostatně přečtěte si sami, jak jsou s mými službami spokojeni stávající klienti!

Comment (1)

 • Adam Farský| 23.11.2016

  Výborný článek! 🙂

 • Leave a Reply

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *